Zapraszamy do “Strefy Designu ewa & wnętrze” na Targach DOM INTELIGENTNY (Warszawa, 3-5 marca 2017r.)

Po raz drugi będziemy uczestniczyć w wyjątkowych targach – „Dom Inteligentny”. Tak jak w zeszłym roku i tym razem do udziału zaprosiła nas Ewa Mierzejewska, twórczyni przestrzeni „Strefa Designu ewa & wnętrze. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 3-5 marca 2017 w Biznes Klubie na stadionie PGE Narodowym w Warszawie.
 

Tematyką wydarzenia będą przede wszystkim systemy automatyki domu inteligentnego oraz systemy integracji i sterowania mobilnego. Odwiedzający będą mogli zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami dotyczącymi odnawialnych źródeł energii. Jednak w idealnym domu XXI w. technologia i design współgrają, aby zapewnić najwyższy komfort jego mieszkańcom.

 
Dzięki ekskluzywnej “Strefie Designu ewa & wnętrze”, na targach pokazane zostaną najwyższej klasy meble i oświetlenie, wysokiej jakości artykuły dekoracyjne, tkaniny, tapety, ekskluzywne dywany oraz inne materiały wykończeniowe.

Jak zapowiada na swoim blogu Ewa Mierzejewska: ”W czasie imprezy odbywać się będą także prelekcje, prezentacje i premiery. Gwiazdą wydarzenia będzie słynny włoski artysta Gio Pagani – architekt, designer, projektant mody, muzy i fotograf. W ramach cyklu „Akademia Designu Domu & Wnętrza” wystąpią m.in. znani i wielokrotnie nagradzani w Polsce i na świecie designerzy Tomek Rygalik i Robert Majkut, wybitny scenograf teatralny i projektant wnętrz Boris Kudlička oraz prowadząca wspólnie z nim galerię sztuki użytkowej Aleksandra Pogassi-Kudlička, znany trendwatcher Michał Mazur, architektka-blogerka, felietonistka „Domu & Wnętrza” Izabela Gemzała, a także właścicielka Galerii Sztuki Współczesnej Mostra Leonarda Szwed-Strużyńska.”
 
Zachęcamy do odwiedzenia przestrzeni przygotowanej przez Sarmatia Trading. W zeszłym roku zaprezentowaliśmy przekrój naszej oferty. Największe zaciekawienie wzbudziły dywany jedwabne. Odwiedzający interesowali się również nowoczesnymi wzorami, czyli designerskimi Patchworkami i dywanami Vintage. Dobre wrażenie zrobiła oferta nowoczesnych dywanów z kolekcji Tufenkian.

W tym roku zaprezentujemy nowoczesne dywany Sarmatia Onyx Collection, kolekcję Maharaja Luxury Silk – kobierców jedwabnych z Indii oraz kolekcję Persian Vintage Art.
 
Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *