TARGI I EVENTY

Wystawa Braci “Półbiedy” – Centrum Sztuki Współczesnej

Zapraszamy do Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski na wystawę Braci “Półbiedy”. Można ją oglądać do 03/07/2017r..


Strefa Designu ewa&wnętrze – Targi Dom Inteligentny 2017

W dniach 3-5 marca 2017 r. po raz drugi uczestniczyliśmy w wyjątkowych targach – „Dom Inteligentny”. Tak jak w zeszłym roku i tym razem do udziału zaprosiła nas Ewa Mierzejewska, twórczyni przestrzeni „Strefa Designu ewa&wnętrze”. Tegoroczna edycja odbyła się w Biznes Klubie na stadionie PGE Narodowym w Warszawie.


Koła Magnetyczne – Wystawa marki DS i Fundacji Polskiej Sztuki Nowoczesnej

22 listopada 2016 r. jako Partner wydarzenia, uczestniczyliśmy w wystawie z cyklu “Koła Magnetyczne”. Projekt nawiązuje do jednego z głównych awangardowych nurtów – surrealizmu. Podczas wystawy swoją polską premierę miał dywan “Paris” zaprojektowany przez Łukasza Kosa. Zaprezentowaliśmy również kilka innych nowoczesnych dywanów, m.in z kolekcji Onyx oraz Patchwork.


Charles Lloyd i Marcin Wasilewski Trio – Teatr Muzyczny Roma

Sarmatia Trading miała okazję współtworzyć scenografię koncertu, który odbył się 3.11.2016 r. w Teatrze Muzycznym Roma. Pod stopami muzyków znalazł się słynny perski Kashan. Koncert odbył się w ramach cyklu “Dobry Wieczór Jazz”.


Susana Baca – Festiwal Skrzyżowanie Kultur 2016

Już po raz drugi mieliśmy przyjemność współtworzyć scenografię podczas koncertów w ramach Festiwalu Skrzyżowanie Kultur. W tym roku nasze dywany zbudowały atmosferę podczas koncertu Susany Baca z Peru.

fot. Radek Zawadzki


Strefa Designu – Targi Dom Inteligentny 2016

W dniach 8-10 kwietnia 2016 r. w Krakowie uczestniczyliśmy w wyjątkowych targach – „Dom Inteligentny”. W tym roku do projektu została zaproszona Ewa Mierzejewska. Zorganizowała podczas targów specjalną strefę designu „ewa&wnętrze”. Właśnie tam zaaranżowaliśmy nasze stoisko.

fot. Ewa Mierzejewska


Koncerty Alireza Ghorbani oraz Kayhan Kalhor i Ali Bahrami Fard – Festiwal Skrzyżowanie Kultur 2015 “Perski ogród”

Jak co roku na jesień odbywa się wyjątkowy festiwal – Skrzyżowanie Kultur – podczas którego można usłyszeć wybitnych muzyków z całego świata. Podczas koncertu otwierającego tegoroczne wydarzenie, u stóp muzyków leżały dywany z Sarmatia Trading.

fot. A. Oleksiak


Wernisaż wystawy “Miniatury Iranu”

Przy bezpośredniej współpracy z Ambasadorem Republiki Islamskiej Iranu J.E. Raminen Mehmanparast, Sarmatia Trading zorganizowała wystawę miniatur i obrazów artystów z Iranu. Wernisaż z udziałem Jego Ekscelencji oraz innych dyplomatów odbył się 16 czerwca 2015 r.

fot. Wojtek Moskwa


Oficjalne otwarcie salonu Sarmatia Trading

22 kwietnia 2015 r. odbyło się oficjalne otwarcie Salonu Sarmatia Trading na ul. Siedmiogrodzkiej.

fot. Jacek Gąsiorowski