Wynajem dywanów

Sarmatia Trading w swojej ofercie ma wyjątkowe, starannie wyselekcjonowane dywany orientalne nie tylko na sprzedaż. Proponujemy wynajem dywanów na potrzeby budowania scenografii różnego typu konferencji i eventów.

Jeśli szukacie Państwo wyjątkowego, perskiego dywanu do ślubu lub marzycie o niezwykłej scenografii miejsca wesela, znajdziecie u nas ciekawe propozycje. Oferujemy wypożyczenie dywanu na ślub i wesele.

Chętnie wypożyczamy dywany do sesji modowych. Z naszych kobierców została stworzona scenografia m.in. do sesji Julii Pogrebińskiej oraz sesji karnawałowej “Mała czarna” w “Twoim Stylu”. Nasz dywan vintage – BlueMelange – został wykorzystany w sesji modowej Gosi Strojek do magazynu Live & Travel Anywhere.pl.

Ręcznie tkane dywany, zarówno tradycyjne jak i nowoczesne, możemy przeznaczyć na wynajem do sesji wnętrzarskich.

Pozostając w świecie mody, zachęcamy do wykorzystania orientalnych dywanów podczas pokazów mody. Poniżej kilka inspirujących zdjęć ze światowych wybiegów.

dywany perskie pokaz mody

Dywany perskie świetnie odnajdą się również na scenie. Oferujemy możliwość wynajęcia dywanów na koncerty, zarówno pod nogi i instrumenty artystów jak i do budowania niezwykłej scenografii.

Ciekawe realizacje w tym zakresie można było obejrzeć podczas Festiwalów “Skrzyżowanie Kultur”. Nasze etniczne dywany spoczęły pod nogami muzyków podczas kilku wyjątkowych koncertów.

Dywany orientalne są również niezastąpione w studiach nagraniowych. Zapewniają wyjątkowe wyciszenie, mogą również być oryginalnymi ekranami akustycznymi.

dywan studio nagraniowe

Zdjęcia: Sarmatia Trading, Pinterest.

Pełna oferta wynajmu dywanów znajduje się na stronie www.wynajemdywanow.pl