Perły wśród dywanów Vintage

Dziś chcielibyśmy pokazać Państwu niezwykłe dywany vintage. Wszystkie pochodzą z bardzo ekskluzywnej serii kobiercy wykonanych ręcznie z oksydowanej, trawionej wełny (30%) i prawdziwego, szlachetnego jedwabiu naturalnego (70%).

dywan vintage jedwab wełna

Proces wytrawiania i obróbki “Vintage” osiągnął tu poziom mistrzowski. Dywan powstaje od podstaw w jednej manufakturze i po utkaniu poddawany jest serii procesów w wyniku których dostaje efektu 3D.

Źródło: http://www.stylepark.com, foto: Mathias Dürr

Dywany widzieliśmy na targach w Hanowerze, na soisku firmy Rug Star w tym roku i oniemieliśmy z wrażenia.

Jest to klasa sama w sobie – niebywała jakość wykonania, z dbałością o najmniejszy detal. Nie ma w nich luźnych nitek, nierówności w obszyciach, czy jakichkolwiek niedociągnięć. Na podłodze prezentują się niesamowicie – połysk jedwabiu, warstwowa faktura – są doskonałe w każdym calu.

dywan postarzany
dywan jedwab wełnadywany vintage

To limitowana kolekcja, która jak dotąd zrobiła na nas największe wrażenie. Ale co najważniejsze, na zamówienie jest dostępna w naszym Salonie Sarmatia. Jeśli zechcecie Państwo mieć takie dzieło sztuki w swoim domu, prosimy o kontakt lub wizytę w salonie, gdzie z przyjemnością udostępnimy katalog z pełną ofertą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *