Nowy Salon Sarmatii już otwarty. Zapraszamy!

Autor: Tomasz Poloński
Nowy salon już od kilku dni otwarty. Na razie 250m2 parteru. Piętro uruchomię wiosną. Na elewacji jeszcze nie ma właściwego oznakowania więc miejsce wygląda tajemniczo ;). Nadal pracuję nad ekspozycją. Towar płynie, leci i jedzie. Czekam m.in. na niesamowite lampy i tapety.
W tej chwili w ofercie poza dywanami klasycznymi, etnicznymi, nowoczesnymi, kilimami, skórami i dywanami skórzanymi pojawiła się świetna polska marka Brahman’s Home. Stoły, krzesła, komody, stoliki kawowe (szczególnie efektownie wygląda egzemplarz z marmurowym blatem na stalowej podstawie krytej 24-karatowym złotem). Wszystkie wykonane z dbałością o detal ze szlachetnych materiałów takich jak lity dąb, orzech, marmur carrara, złoto, stal szlachetna, skóry holenderskie.
Kolejną nową marką jest Cubile – łóżka do spania i (za)kochania ;). To niszowy polski projekt z 30-letnią gwarancją. Jeden z modeli powstał z użyciem skór hiszpańskich dostępnych w stałej ofercie Sarmatii. Cubile mają kilka udogodnień dla tych, którzy do łóżka wchodzą nie tylko spać :D. Dodatkowe funkcje dyskretnie ukryte są do momentu… weny. Nic więcej nie zdradzę.
Toruńska firma FREZO Wall Design obecna jest z nami już od ponad pół roku. Tapety artystyczne z ich warsztatu zdobiły ściany showroomu Sarmatii na warszawskiej Woli i kusiły do zakupu klientów ceniących polską sztukę oraz unikalne i nagradzane wzornictwo. Dziś Piotr Michałek odebrał kolejne wyróżnienie – IWP – Dobry Wzór 2017 – chapeau bas! Do stałej oferty wspaniałych tapet trafiła spora kolekcja ich ceramiki.
Od niedawna buduję też propozycję ekskluzywnych podłóg dębowych. Deska warstwowa wykańczana ręcznie wyrabiana jest na południu Polski. Niesamowita trwałość, niespotykana gama kolorów oraz 100% krajowa produkcja to główne cechy podłóg Sarmatii.
Designerskie oświetlenie od najlepszych projektantów zapewni Luminosfera, z którą współpracuję już od prawie dwóch lat. Salon został na tę okazję specjalnie przygotowany – ściany i sufit w czarnym macie zapewnią optymalną ekspozycję dla każdej lampy.
Od listopada zapraszam też na najlepszą kawę w mieście 😉 z linii designerskich włoskich ekspresów, które też znajdują się w nowej ofercie. Szczególnie zapraszam klientów i architektów z linii Wawer – Józefów – Otwock – Wy macie teraz najbliżej 🙂
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *