Na ślubnym kobiercu…

Rzadko wspomina się o elemencie, który po fakcie okazuje się bardzo istotnym i  dominującym na zdjęciach, zwłaszcza ze ślubu. Czyli o dywanie. Dziś mamy dla Was kilka inspiracji i informacji o nowych trendach ;).

Od kilku lat modne są kolorowe, intensywne dywany, a tak na prawdę przemysłowa wykładzina rozwijana z rolki. Poniżej kilka mniej i bardziej odważnych, krajowych realizacji.

ślub dywan

Taki dywan potrafi zbudować całą scenografię ceremonii i na pewno przyciągnie wzrok gości. Dopasowanie jego koloru do stylizacji całego wesela da fantastyczny efekt.

Ale z zagranicy nadciąga nowy trend. Zgodnie ze stylem vintage, z modą na powrót do tradycji i klimatów boho. Dywany perskie – bo o nich mowa, potrafią stworzyć niesamowitą scenografię. Popatrzcie jakie zdjęcia robią ostatnio robią furorę w sieci.

dywan perski ślub

dywany do ślubu

Dywan perski może posłużyć nie tylko jako dekoracja miejsca ślubu, ale również jako element wystroju sali weselnej. Może wyznaczać parkiet na imprezie plenerowej. Dywany mogą być wyłożone w strefie chill out, tworząc przytulny nastrój do odpoczynku i rozmów. Ale możemy je również rozłożyć pod stolikami dla gości.

dywany perski wesele

Kolejnym pomysłem jest oczywiście sesja ślubna. Z dywanem pod stopami będziecie się prezentować niezwykle elegancko, a jednocześnie swobodnie. 🙂

dywany ssja ślubnaWięcej zdjęć znajdziecie na Pintereście http://www.pinterest.com/pracownia01/wedding-carpets/.

A teraz pytanie najważniejsze, gdzie znaleźć takie dywany? Rzadko kiedy lokalizacje ślubne dysponują jakimiś pięknymi dziełami sztuki. Dlatego zapraszamy do naszego salonu, w którym można za kaucją je wypożyczyć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *