Luksus ręcznie tkany

W dywanach można się zakochać. Wyobraź sobie ich piękno i harmonię, subtelność w dotyku, delikatny połysk, niczym tafla jeziora. Przemawia przez nie wena artysty, przestrzeń, praca pasterzy. W nich wybrzmiewają melodie kobiet, które je utkały.

Ręcznie tkane dywany są wyrazem wrażliwości i wyższych potrzeb duchowych właścicieli domu. To dzieła sztuki, które dopieszczają wnętrza dodając im pozytywnej energii. Mogą stanowić samodzielną dekorację, są biżuterią dla domu.

Otaczanie się organicznymi materiałami, ma dobry wpływ na zdrowie. Czy wiesz, że dywany filtrują powietrze, są świetne dla alergików, wyłapują kurz? Te z jedwabiu mają korzystny wpływ na bilans jonów dodatnich i ujemnych w przestrzeniach, w których przebywamy. Natomiast te utkane z wełny stwarzają mikroklimat – regulują wilgotność powietrza, niwelują szkodliwe promieniowanie telefonów komórkowych i Wi-Fi. Naturalne barwniki nie uczulają.

Pasja, zaangażowanie i wiedza przyświecają nam w codziennych działaniach, by sprowadzać wyjątkowe dzieła sztuki kobierniczej. Pragniemy podzielić się z Tobą naszym zamiłowaniem do piękna i jakości. Zapraszamy do warszawskiego Salonu Sarmatia Trading.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *