Dywan w kuchni

Temat na pierwszy rzut oka dość kontrowersyjny, zwłaszcza jeśli rozważamy zakup dobrego dywanu perskiego. Ale mamy nadzieję, że kilkoma argumentami i dodatkowo inspirującymi zdjęciami przekonamy Was do tego rozwiązania.

Najlepiej w kuchni sprawdzą się dywany z niskim runem, dość twarde. Dzięki temu różne okruchy nie będą wnikać w jego strukturę. Oczywiście zdrowy rozsądek podpowiada, że dywan powinien być dość ciemny. Na pewno sprawdzą się kobierce w stonowanej, ziemistej kolorystyce.

DYWAN KUCHNIA

Do nowoczesnej kuchni świetnie będą pasować dywany typu patchwork bądź vintage. Będzie to też najlepsze rozwiązanie dla tych, którzy mimo wszystko obawiają się, że na klasycznym kobiercu szybko będzie widoczny brud. Dywany vintage lub patchwork są specjalnie postarzane, przecierane, odbarwiane, farbowane na nowo. Dlatego nawet jeśli pojawią się na nich dodatkowe skazy, nie będzie to tak bardzo widoczne.

dywan w kuchni4

W podłużnych kuchniach, jakie często są spotykane w blokach lub kamienicach świetnie sprawdzą się chodniki. A jeśli Wasza kuchnia jest otwarta na salon, bądź jadalnię, do tematu warto podejść całościowo, dopasować styl dywanu w kuchni i położonego pod stołem bądź kanapą.

dywan do kuchni

 

Zdjęcia: źródło Pinterest

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *